Zapraszamy nauczycieli szkół i przedszkoli, wychowawców, studentów kierunków pedagogicznych oraz pracowników i wolontariuszy organizacji pracujących lub zamierzających w przyszłości pracować z dziećmi oraz młodzieżą na konferencję odbywającą się w ramach czwartej edycji projektu „Spotkanie z Innym” promującego szacunek i solidarność względem innych kultur. Projekt realizowany jest przez Fundację Artykuł 25 we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie.

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnym projekcie „Spotkanie z Innym” dotyczącym praw człowieka i zależności globalnych, który realizowany będzie w szkole i w muzeum od października do listopada 2018 roku.

Z wielką radością informujemy, że rusza kolejna edycja projektu „Spotkanie z Innym” promującego szacunek i solidarność względem innych kultur. Od pażdziernika do listopada 2018 zapraszamy uczniów i nauczycieli do skorzystania z naszych propozycji edukacyjnych:

Nazywam się Ola Antonowicz-Cyglicka, razem z Robertem – moim mężem, jesteśmy współzałożycielami Fundacji Artykuł 25. Chciałabym zaprosić Was do naszej nowej inicjatywy ZRZUTKA NA MATURĘ, która ma dla nas szczególne znaczenie. Jest związana z bardzo osobistą historią, która zaczęła się dokładnie 10 lat temu w Ghanie. 

Od października do listopada 2016 r. Dział Edukacji Muzeum Narodowego w Szczecinie i Fundacja Artykuł 25 zapraszają uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w trzeciej edycji bezpłatnego projektu „Spotkanie z Innym” dotyczącego praw człowieka i problemów globalnych.